اینستاگرام نوحه باران
بیمه درمان sos

بیمه درمان تکمیلی sos ارائه دهنده خدمات بیمه درمان بین المللی است که بیش از 30 سال در ایران فعالیت دارد. بیمه درمان sos به صورت انفرادی ،خانواده ،گروهی و شرکتی عضو میپذیرد و طرف قرارداد تمام بیمارستانهای درجه یک  (مراکز طرف قرارداد بیمه sos) و 70 درصد مراکز درمانی سرپایی و پاراکلینیک درجه یک میباشد .

بیمه درمان sos نیازی به بیمه گر اول ندارد و شامل بالاترین سقف تعهدات بیمارستانی و سرپایی و پاراکلینیک میباشد که شامل بیمه عمر حوادث نیز میباشد. نمایندگی ناجی همواره جهت ارائه اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عضویت ، سقف تعهدات و حق بیمه سالانه با شماره های 22758481-22229864 شما را یاری دهد.

بیمه sos یکی از شناخته شده ترین بیمه هایی است که در نقاط مختلفی از جهان نمایندگی دارد و خدمات ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با این بیمه متن زیر را حتماً بخوانید، چرا که موضوع این متن را به بیمه sos و ذکر شرایط و ویژگی های آن اختصاص داده ایم.

بیمه تکمیلی درمان sos در واقع نوعی بیمه تکمیلی است که خدمات درمانی گسترده ای به بیمه شدگان خود ارائه می دهد. خدماتی که در لیست وظایف بیمه گذار های پایه نیست و مزیت های به مراتب بیشتری دارند.

مزیت ها و ویژگی های این بیمه به گونه ای هستند که خرید آن را به هر کسی توصیه می کنیم، فلذا همان طور که می دانید اگر تحت پوشش یک مرکز بیمه ی معتبر و کارآمد قرار بگیرید، در حوزه ی درمان دچار مشکل های مالی نشده و زندگی بسیار راحتی خواهید داشت.

بیمه sos

طرح های بیمه ای شرکت بیمه sos

 • بیمه تکمیلی درمان خانواده
 • بیمه کرونا  در دوران شیوع کرونا
 • بیمه تکمیلی انفرادی
 • بیمه تکمیلی درمان گروهی
 • بیمه درمان مسافرتی sos
 • بیمه دندانپزشکی sos
 • بیمه درمان حوادث مسافرتی
 • خدمات ویزیت و پزشک درمنزل

گفتنی است که بیمه sos بالاترین سقف تعهدات بیمارستانی را در کشور نسبت به سایر شرکتهای بیمه ای دارد و همچنین با تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی درجه یک قرارداد دارد.

بیمه درمان انفرادی و خانواده آسماری

بیمه آسماری

 
بیمه درمان تکمیلی شرکتی یکی از خدمات ویژه بیمه آسماری است که به شرکت ها بزرگ و کوچک کمک می کند تا نیاز های درمانی کارکنان خود را تامین کنند. برخلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه تکمیلی شرکتی، آسماری شرکت های کوچک با تعداد افراد بیشتر از ۱۵ نفر را نیز تحت پوشش چتر بیمه ای خود می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از خدمات مشاوره بیمه درمان تکمیلی شرکتی آسماری استفاده کنید.
 

بیمه تکمیلی کرونا

بیمه تکمیلی کرونا

بیمه sos کرونا در صورت ابتلا به کرونا و بستری شدن بیمه گذاران کلیه هزینه های درمانی، بیمارستانی و حتی آزمایشات تشخیصی انها را پوشش میدهد.

دسترسی شبانه روزی به خدمات پزشکی و پرستاری بی شک یکی از نیازهای مبرم هر خانواده است. عدم دسترسی به مطب پزشکان در ساعات روز و شب و ایام تعطیل، معضلات ترافیک شهری و یا عدم امکان جابجایی بیماران سالمند، نیاز به استفاده از خدمات شبانه روزی و قابل دسترس را دو چندان می نماید.

بیمه sos چه خدماتی تحت عنوان بیمه تکمیلی ارائه می دهد؟

بیمه تکمیلی

در عصر حاضر صنعت بیمه را می توان جزء پر متقاضی ترین صنایعی معرفی کرد که  دارای کاربرد حائز اهمیتی می باشد. چرا که پوشش های بیمه شامل خدماتی می شود که منجر به جبران خسارت های ناشی از اتفاقات ناگوار است، اتفاقاتی چون انواع و اقسام بیماری ها و غیرو.

اما گفتنی است همه ی مراکز بیمه گذار خوب و معتبر نیستند، زیرا برخی از آن ها فقط به فکر کسب سود بوده و خدمات چندان مطلوبی ارائه نمی دهند. به همین جهت لازم است بگوییم بیمه sos به طور کل از این قائده مستثناء است و می توان آن را یک مرکز کاملاً معتبری معرفی کرد دارای بهترین خدمات درمانی تحت عنوان بیمه تکمیلی می باشد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات این بیمه درمانی در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره کرده ایم که دانستن شان خالی از حسن نیست:

 • پرداخت هزینه های درمان بیمارستان
 • پرداخت هزینه های درمان های پاراکلینیکی
 • پرداخت هزینه های زایمان و سزارین
 • پرداخت هزینه های اورژانس بیمارستان
 • آماده سازی و انتقال انواع دارو های کم یاب
 • انتقال پزشکی زمینی و هوایی
 • تامین هزینه های خدمات پزشکی در منزل
 • پرداخت هزینه های ناشی از درمان آسیب دیدگی در حادثه و صانحه های اتفاقی
 • و پرداخت هزینه های دیگری چون شیمی درمانی، فیزیوتراپی، لیزر درمانی، درمان در خارج از کشور و .

بیمه دندانپزشکی sos

بیمه دندانپزشکی sos

هزینه خدمات بیمه دندانپزشکی sos بین 15 تا 20 درصد از کل هزینه های خدمات درمانی-داروئی کشور را تشکیل داده و پس از هزینه های بستری دومین رتبه را در هزینه های درمانی و داروئی کشور دارد. فقدان بیمه های مناسب دندانپزشکی موجب آن گشته که نزدیک به 90 درصد از هزینه های دندانپزشکی sos بدون هرگونه پوشش بیمه ای از جیب مردم پرداخت شود. متوسط هزینه های دندانپزشکی بیش از 3 برابر متوسط هزینه های رادیولوژی و بیش از 5 برابر هزینه خدمات آزمایشگاهی است. بیش از 91 درصد از خدمت بیمه دندانپزشکی در مراکز خصوصی عرضه می گردند.

شرکت بیمه sos باتوجه به نیاز روزافزون مردم به این خدمات و با فراهم ساختن یک شبکه خدمات بیمه دندانپزشکی sos متشکل از دهها کلینیک تخصصی و با استفاده از پوشش های مناسب صادره از سوی بیمه گر طرح خدمات بیمه دندانپزشکی را در دسترس اعضاء خود قرار می دهد.
خدمات بیمه دندانپزشکی به مزایای عضویت کمک رسان اضافه شد

بدنبال درخواست مکرر اعضاء برای اضافه نمودن طرح خدمات بیمه دندانپزشکی sos به مزایای عضویت در کمک رسان و پس از اجرای موفق طرح های حذف فرانشیز بستری، تخفیف عدم خسارت و پوشش ویزیت، دارو و آزمایش قبل و بعد از بستری و پس از کسب موافقت بیمه گر کمک رسان طرح بیمه دندانپزشکی sos کمک رسان از تاریخ 1400/1/1 در دسترسی متقاضیان قرار دارد.

گفتنی است تمام خدمات فوق از جانب بیمه sos به صورت شبانه روزی و بیست و چهار ساعته ارائه می شوند.

شرایط عضویت در بیمه درمان sos

بدون شک خواندن تیتر قبلی هر کسی را به عضویت در بیمه درمان اس او اس ترغیب می کند چرا که تمام موارد مذکور، بهترین خدماتی هستند که یک بیمه ی معتبر و تضمین شده ارائه می دهد. حال اگر می پرسید شرایط عضویت در بیمه اس او اس چیست، باید بگوییم این بیمه درمانی جهت عضویت شرایط مختلفی دارد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین ها اشاره کرده ایم:

 • در ابتدا لازم است بگوییم نام نویسی در بیمه sos به صورت های متنوعی اعم از بیمه انفرادی، گروهی، خانواده و غیره انجام می شود که باید با توجه به نوع درخواست تان مورد مناسبی را انتخاب کنید.
 • فرقی نمی کند افراد خواستار بیمه انفرادی هستند یا گروهی باید پیش از ثبت خرید تحت یک سری آزمایش قرار بگیرند تا از لحاظ شرایط سلامت بررسی شوند. این آزمایشات همواره در آزمایشگاه های تایید شده از جانب بیمه sos انجام می شوند.
 • اگر در آزمایشات پیش از خرید بیمه، فردی دچار عارضه و یا بیماری باشد خدمات بیمه ای شامل عارضه و یا بیماری مربوطه نخواهد شد.
 • بنابر مفاد بیمه نامه متقاضیان باید تعرفه های مجزایی پرداخت کنند‌. به عبارتی تعرفه ها بر اساس خدمات درخواستی متقاضیان تعیین می شوند و بالطبع هر چه خدمات بیشتری بخواهید مبلغ بالا تری باید بپردازید. البته نا گفته نماند بیمه sos بر خلاف خدمات درمانی فوق العاده ای که ارائه می دهد، دارای تعرفه های کاملاً به صرفه ای است.
 • یکی دیگر از مهم ترین شرایط این است که برای عضویت در بیمه انفرادی sos فرد متقاضی نباید بیشتر از ۶۵ سال سن داشته باشد.
 • افراد بایستی فرم عضویت را با صداقت تمام پر کنند، فرمی که عمدتاً در مورد اوضاع جسمی و سلامت افراد است.
 • و در نهایت بد نیست بدانید حق عضویت به صورت سالانه پرداخت می شود.

خرید بیمه sos

بیمه درمان sos

اگر فکر می کنید برای خرید و عضویت بیمه sos فقط می توان به صورت حضوری اقدام کرد، سخت در اشتباهید. چرا که امروزه با پیشرفت تکتولوژی و گسترش درگاه های اینترنتی, انقلاب توجه بر انگیزی در بسیاری از فرایند ها رخ داده که شامل حال فرایند خرید بیمه sos نیز می شود.

یعنی شما می توانید به راحتی با تماس شماره های زیر اقدام به خرید این بیمه ی درجه یک کرده و از خدمات کم نظیر آن بهره مند شوید.

22758481-22229864

بازديد: ۸۲

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
پربازديدترينها